VÝTVARNÉ POTŘEBY, Strana 35
Řazení produktů
689 položek celkem
Výpis produktů
Český výrobek
47,93 Kč bez DPH
58 Kč
Měrná cena:
9,67 Kč / 1 ks
Křídy 112510 6 ks chodníkové
Výprodej
Vyrobeno v EU
85 Kč
–27 %
51,07 Kč bez DPH
61,80 Kč
Měrná cena:
0,12 Kč / 1 ml
Tempera CARIOCA 500ml - Siena
Český výrobek
51,24 Kč bez DPH
62 Kč
Měrná cena:
0,21 Kč / 1 g
Modelovací hmota Keraplast vytvrditelná 300 g - bílá
Český výrobek
52,07 Kč bez DPH
63 Kč
Měrná cena:
2,63 Kč / 1 ks
Fixy vypratelné 24ks 7550
Český výrobek
52,07 Kč bez DPH
63 Kč
Měrná cena:
1,58 Kč / 1 g
Lepicí tyčinka 40 g (lepidlo)
Český výrobek
53,72 Kč bez DPH
65 Kč
Měrná cena:
10,83 Kč / 1 ks
Křídy 8511/6 prašné TOISON D'OR
Český výrobek
53,72 Kč bez DPH
65 Kč
Měrná cena:
0,22 Kč / 1 g
Modelovací hmota Keraplast vytvrditelná 300g - terra


.png?65097502)
.png?650974e8)